5 jednoduchých krokov k výhodným nákupom každý mesiac


1. Zaregistrujte sa - bezplatne a nezáväzne 

Na začiatku vyplníte formulár, čo vám  nezaberie viac ako 5 minút  (podrobný obrázkový návod nájdete nižšie). Je to preto, aby ste dostali  svoje unikátne ID číslo  , na ktoré budete zbierať zľavy. 

Aby vaša registrácia bola úplná,  je potrebné urobiť prvý nákup v akejkoľvek výške do 30 dní  od vyplnenia formulára.  Nemusíte sa však báť  , ak na to zabudnete. V takom prípade sa Vaša registrácia zruší, ale kedykoľvek môžete formulár vyplniť znova.


2. Nakupujte z pohodlia domova

Gratulujeme, ako registrovaný zákazník máte 30% zľavu na všetko! Takže sa pohodlne usaďte, otvorte si e-shop ESSENS a nakupujte výrobky prémiovej kvality. Do 24 hodín budú u vás doma.

Pozor! Nemusíte nakupovať pravidelne ani za určitú minimálnu sumu. Jednoducho nakúpte vtedy, keď chcete a za koľko chcete.


3. Zavolajte priateľov

Ak ste s výrobkami spokojný, prečo o tom nepovedať aj druhým? Po prvé, môžete im pomôcť skvalitniť život produktmi, ktoré fungujú. A po druhé, ESSENS sa vám odvďačí. Nákupy vašich priateľov sa totiž pripočítavajú k tým vašim , vďaka čomu rastú aj vaše zľavy.


4. Zbierajte zľavy

Na konci každého mesiaca príde čas na spočítanie bodov. Nie je to žiadna zložitá matematika, 1 bod získate vždy za každé 1,20€ s DPH z nákupu.

A to nielen vášho, ale aj z nákupu svojich priateľov. Spolu s nimi teda získavate body omnoho rýchlejšie. Čím viac priateľom ESSENS odporučíte, tým viac bodov sa pripisuje na Váš účet. Férové, nie?


5. Ste pripravení nakupovať zadarmo?

A čo nakupovanie zadarmo? Je to naozaj možné? Áno, je . Poďme si to ukázať na príklade. Predpokladajme, že priemerný mesačný nákup má hodnotu 60€.

A)

Iba vy                                                         60€/mesiac                                     =                                 0€ zľava

Vy + 1 priateľ                                             2x60€/mesiac                                  =                                 3€ zľava

Vy + 16 priateľov                                      17x60€/mesiac                                 =                                 váš nákup zadarmo

Poznámka (súčet nákupov je 1020€,z toho 6% zľava = 61,20€ - v tejto hodnote máte nákup zdarma)


B) ODPORÚČAME

Vy + 5 priatelia + každý z Vašich po 3 priateľov           21x60€/mesiac               =              váš nákup zadarmo   +  zľava Vašich 5 priateľov, každý po 6€ 

Poznámka (súčet nákupov je 1260, vaša zľava 6% = 75,60€ , zľava Vašich 5 priateľov = 6€ , tieto zľavy si môžete vymeniť za produkty ďalší mesiac)


Zaregistrujte sa teraz  

Ak začnete dnes, budúci mesiac už môžete nakupovať zadarmo (alebo aspoň veľmi, veľmi výhodne).

Prečo sa vám registrácia oplatí?

● je bezplatná a nezáväzná

● nemusíte nakupovať každý mesiac

● garantujeme vašu spokojnosť (alebo dostanete peniaze späť)

● nemáte čo stratiť

● získate prírodné produkty s vysokou účinnosťou

Registrujte sa zdarma, zbierajte body a užívajte si výhody členstva

Do políčka "ID sponzor" napíšte: 20019426

Odoo text a obrázkový blok