Garancia vrátenia peňazí v 100 % výške! S nami nič neriskujete!

 

Vážení členovia Klubu ESSENS,
vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto sú všetky produkty ESSENS koncipované tak, aby splnili akékoľvek vaše očakávania.
V dnešnej dobe sa každý oháňa kvalitou, ale my vám ju GARANTUJEME! Natoľko veríme našim výrobkom, že si môžeme dovoliť prísť s úžasnou novinkou – garanciou 100 % vrátenia peňazí, platnou od 1. 1. 2017.
ESSENS GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ 30 DNÍ
- garancia vrátenia peňazí v 100 % výške sa vzťahuje na všetky produkty ESSENS, s ktorými pri ich používaní nebudete spokojní a vrátite nám ich bez udania dôvodu do 30tich dní od ich nákupu
ESSENS GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ 90 DNÍ
- garancia vrátenia peňazí v 100 % výške sa vzťahuje na všetky nepoužité produkty ESSENS, ktoré nám vrátite bez udania dôvodu do 90tich dní od ich nákupu


Pozn.:
Postup, ak chcete garanciu skutočne využiť:
- Pošlite nám tovar späť na nižšie uvedenú adresu. Neposielajte prosím balík na dobierku, takéto zásielky nebudú prevzaté.  
  ESSENS SLOVAKIA s.r.o.
  Do Stošky 576 
  010 04 Žilina
- Do balíčka pridajte kópiu faktúry a sprievodný list s uvedením typu garancie, na základe ktorej výrobok vraciate. Ak vraciate výrobok v rámci Garancie 90 dní, musí byť výrobok v pôvodnom nepoškodenom obale a bez akýchkoľvek známok použitia.
- Na vrátený produkt vám vystavíme dobropis, náklady na dopravu nepreplácame.
- Čiastka vám bude vrátená vždy do vašej elektronickej peňaženky v € bez ohľadu na to, akým spôsobom bol výrobok zaplatený. Spravidla tak vykonáme v deň doručenia vráteného tovaru do našej spoločnosti. Uvedenú čiastku môžete využiť na svoj ďalší nákup v 100 % výške alebo zažiadať o jej zaslanie na váš bankový účet.
- Body vám budú odpočítané v 100 % výške bodovej hodnoty vráteného produktu ku dňu vrátenia peňazí.

Staňte sa našim členom a nakupujte ešte výhodnejšie..

a ďalšie výhody, ktoré môžete získať nájdete tu

Staňte sa našim členom