Ako získať kozmetiku každý mesiac zadarmo?


Možno to znie neuveriteľne, ale v skutočnosti túto ponuku využíva množstvo ľudí. Takže áno, je to možné! ​A teraz sa k nim môžete pridať aj vy. 

Prečo sa to oplatí skúsiť? 

Nemáte čo stratiť


Či sa nám to páči alebo nie, aj tá najlepšia kozmetika sa raz minie a my musíme zamieriť do obchodu. Nakupovaniu vecí každodennej spotreby sa jednoducho nevyhneme. 

To bola tá zlá správa. Teraz môžete túto stránku zavrieť a nakupovať ďalej tak, ako doteraz. Alebo dáte šancu našej ponuke. Faktom zostáva, že nemáte čo stratiť. Nakupovať musíte tak či tak.


Vrátime vám peniaze


Každý výrobok prémiovej kvality je pripravený si vás získať za stáleho zákazníka a nikdy vás nesklamať.  Aj keď v ESSENS dávajú za kvalitu svojich výrobkov ruku do ozajstného ohňa, všetkým zákazníkom sľubujú jedno:

Buď budete spokojný alebo vám vrátime 100% peňazí. ​Bodka.

Táto garancia trvá až 90 dní pri nepoužitom tovare a 30 dní pri použitom. Áno, môžete produkt pokojne testovať takmer mesiac a stále si v prípade nespokojnosti vypýtať peniaze späť.

“No dobre,” hovoríte si. “O akej kozmetike je vlastne reč?” Zoznámte sa s ESSENS:


PharmDr. Milan Krajíček: Čisto prírodné produkty s obrovským pozitívnym vplyvom na ľudský organizmus


Začalo to myšlienkou medzinárodne uznávaného farmaceuta PharmDr. Milana Krajíčka -predstaviť svetu prírodné produkty s vysokou účinnosťou. Vďaka jeho spolupráci s ESSENS potom vznikol široký rad kozmetiky prémiovej kvality. Jej tajomstvo je ukryté najmä v kvalitných ingredienciách.


Liek starých Egypťanov aj prvé materské mlieko


Aloe vera, starými Egypťanmi nazývané rastlina nesmrteľnosti, je kľúčovou zložkou zubných pást, šampónov či dezodorantov ESSENS. Používajú pritom rastliny pestované v BIO kvalite​ v neznečistenom prostredí oblasti Jaumave v Mexiku.

V krémoch, sprchových géloch a doplnkoch stravy zas vaše telo objaví colostrum. Je to prvé materské mlieko, plné vitamínov, minerálov a cenných protilátok,​ ktoré potrebuje každý bezbranný tvor. Preto je pri výrobe produktov ESSENS použité výhradne kravské mlieko z prvého nádoja po pôrode​.

Hľadáte spoľahlivú ochranu pri opaľovaní? Potrebujete doplniť cenné vitamíny? Túžite očariťs parfumom, ktorý vydrží celú noc? Riešenia objavíte v špeciálnych radoch kozmetiky ESSENS vyrábaných z toho najlepšieho, čo príroda ponúka, pod dohľadom odborníkov​.

 

Odoo CMS - veľký obrázok


Takže, ste pripravený na jednoduchý návod, ako nakupovať každý mesiac úplne zdarma? Zvládne to naozaj každý.

5 jednoduchých krokov k výhodným nákupom každý mesiac

         

     
        1. Zaregistrujte sa - bezplatne a nezáväzne

Na začiatku vyplníte formulár, čo vám nezaberie viac ako 5 minút (podrobný obrázkový návod nájdete nižšie). Je to preto, aby ste dostali svoje unikátne ID číslo, na ktoré budete zbierať zľavy.

Aby vaša registrácia bola úplná, je potrebné urobiť prvý nákup v akejkoľvek výške do 30 dní od vyplnenia formulára. Nemusíte sa však báť​, ak na to zabudnete. V takom prípade sa vaša registrácia zruší, ale kedykoľvek môžete formulár vyplniť znova

        

            2. Nakupujte z pohodlia domova

Gratulujeme, ako registrovaný zákazník máte 30% zľavu na všetko!​ Takže sa pohodlne usaďte, otvorte si e-shop ESSENS a nakupujte výrobky prémiovej kvality. Do 24 hodín budú u vás doma.

Pozor! Nemusíte nakupovať pravidelne ani za určitú minimálnu sumu. Jednoducho nakúpte vtedy, keď chcete a za koľko chcete.


        3. Zavolajte priateľov

Ak ste s výrobkami spokojný, prečo o tom nepovedať aj druhým? Po prvé, môžete im pomôcť skvalitniť život produktmi, ktoré fungujú. A po druhé, ESSENS sa vám odvďačí. Nákupy vašich priateľov sa totiž pripočítavajú k tým vašim​, vďaka čomu rastú aj vaše zľavy.


        4. Zbierajte zľavy

Na konci každého mesiaca príde čas na spočítanie bodov. Nie je to žiadna zložitá matematika, 1 bod získate vždy za každé 1,20€ s DPH  z nákupu.

A to nielen vášho, ale aj z nákupu svojich priateľov. Spolu s nimi teda získavate body omnoho rýchlejšie. Čím viac priateľom ESSENS odporučíte, tým viac bodov sa pripisuje na váš účet.​ Férové, nie?


        5. Ste pripravení nakupovať zadarmo?

A čo nakupovanie zadarmo? Je to naozaj možné? Áno, je​. Poďme si to ukázať na príklade. Predpokladajme, že priemerný mesačný nákup má hodnotu 60€.

Iba vy                                                 60€/mesiac                         =                                             0€ zľava

Vy + 1 priateľ                                  2x60€/mesiac                         =                                             3,60€ zľava

Vy + 16 priateľov                         17x60€/mesiac                          =                                             váš nákup zadarmo


Zaregistrujte sa teraz

Ak začnete dnes, budúci mesiac už môžete nakupovať zadarmo (alebo aspoň veľmi, veľmi výhodne).

Prečo sa vám registrácia oplatí?


● je bezplatná a nezáväzná

● nemusíte nakupovať každý mesiac

● garantujeme vašu spokojnosť (alebo dostanete peniaze späť)

● nemáte čo stratiť

● získate prírodné produkty s vysokou účinnosťou


Páči sa vám takáto ponuka? Tak prečo to neskúsiť? (Návod na registráciu nájdete nižšie.)

5 jednoduchých krokov k výhodným nákupom každý mesiac


1. Kliknite na tlačidlo “Chcem sa ZADARMO registrovať” 

Dostanete sa na stránku ESSENS s registračným formulárom.


2. Vyplňte ID sponzora 

Sem zadajte ID číslo svojho priateľa, ktorý vám ESSENS odporučil. Ak takéto nemáte, zadajte 20019426. Po vložení ID sponzora Vám pre overenie ukáže jeho meno.

Odoo obrázok a textový blok

3. Vyplňte ostatné údaje

Povinné údaje sú označené hviezdičkou. Profilovým obrázkom sa teda trápiť nemusíte.. 

Odoo obrázok a textový blok

4. Kliknite na “Registrovať”

Zobrazí sa vám okno “Prehlásenie”. Potvrďte všetky 4 prehlásenia a opäť kliknite na“Registrovať”. Zobrazí sa Vám stránka “Registrácia prebehla úspešne”.

Odoo CMS-Ukážkový floating obrázok
Odoo CMS-Ukážkový floating obrázok

5. Čakajte na e-mail o potvrdení registrácie

Č oskoro by ste mali dostať e-mail s prihlasovacími údajmi - vašim členským číslom (ID) a heslom. Ak vám taký e-mail neprišiel, skúste skontrolovať priečinok “Spam”, kam občas zablúdia reklamy.

Odoo CMS-Ukážkový floating obrázok

6. Prihlásenie do svojho účtu

Teraz sa môžete vrátiť na webstránku www.essens.sk a pomocou svojich nových údajov sa prihlásiť.

Odoo CMS-Ukážkový floating obrázok
Odoo CMS-Ukážkový floating obrázok

7. Nákupy cez e-shop

Nech sa páči, môžete si prezrieť e-shop, objednať produkty a samozrejme, zbierať a využívať zľavy!